WYBIERZ  LOKALNEGO OPERATORA SIECI  ŚWIATŁOWODOWEJ

INTERNET XXL – KRAKÓW

Poszukujemy osób na stanowisko

Junior Account Manager

Szukamy osób zdeterminowanych na sukces, lubiących pracę z ludźmi i potrafiących docenić atuty pracy pozbawionej wad korporacji oraz wiążących swoją przyszłość zawodową z szeroko pojętą sprzedażą.

Zakres obowiązków:
1) Sprzedaż nowoczesnych technologii branży IT
2) Pozyskiwanie nowych klientów z sektora biznesowego
3) Bezpośredni kontakt z klientem
4) Tworzenie ofert handlowych
5) Prowadzenie działań marketingowych

Wymagania:
Szukamy ludzi którzy potrafią lub chcą nauczyć się sprzedawać!
1) Mile widziane doświadczenie w sprzedaży – a jeśli go nie masz, ale jesteś komunikatywny, nie boisz się i lubisz rozmawiać i poznawać nowych ludzi, chciałbyś wykorzystać te cechy w sprzedaży – zapraszamy
2) Wykształcenie minimum średnie
3) Mile widziana znajomość języka angielskiego
4) Cechy charakteru: samodzielność, komunikatywność, systematyczność, kreatywność, poczucie humoru
5) Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
1) Pracę w stabilnej firmie o 20-letnim doświadczeniu w branży
2) Szansę uczestniczenia w dynamicznym rozwoju firmy i poszerzaniu jej obszaru działalności
3) Możliwość awansu
4) Wynagrodzenie podstawowe oraz wysokie premie
5) Umowa o pracę
6) Przyjazną atmosferę
7) Niezbędne narzędzia potrzebne w pracy

Zawsze docenimy Twoje zaangażowanie!

Skontaktuj się z nami aby złożyć swoją ofertę